Akademicki zrzut (1-2): Polacy grają, to dobrze!

4
fot. Johnathan Snyder
fot. Johnathan Snyder

Coś dla fanów NCAA. Raz w tygodniu (poniedziałek/najpóźniej wtorek) będę zrzucał najciekawsze opcje z weekendu NCAA, bo zazwyczaj od piątku do niedzieli dzieje się sporo. Przyjrzymy się prospektom na Draft 2015, a także wyczynom naszych reprezentantów na parkietach Division I.

Dzisiejszy zrzut wyjątkowy, bo z pierwszych dwóch weekendów. W poprzednim tygodniu trochę zaspałem, ale natłok obowiązków w robocie i w domu po prostu mnie przygniótł.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułRussell Westbrook i Kevin Durant coraz bliżej powrotu
Następny artykułKolejna kontuzja wiecznie kontuzjowanego Erica Gordona

4 KOMENTARZE

  • Ja doszukuję się czegoś więcej niż tylko regionu stanów Washington i Oregon (Arvydas czuwa…), ale może kiedyś o tym będzie mi dane napisać. Poczekam aż Przemo wyfrunie z Gonzagi – oby w kierunku NBA.

   Lubię to: 0
   • Jeśli papa Sabonis wsparł jakimś „małym” grantem uczelnię to cóż ma trener zrobić? Osobiście mam nadzieję że nasz „misio” jest szykowany na „później” ale pewnie to tylko moje życzenie.

    Lubię to: 0