Między Rondem a Palmą (185): Pan Pudełko

12

W dzisiejszym kondukcie.

Idziemy za trumną w której złożono ciało B. Shawa. Może trochę za wcześnie bo śmierci klinicznej nikt nie stwierdził i denat podryguje ale są… kłopoty.

Idąc dalej przez wychowanków Phila dochodzimy do NYK i tu też lepiej nie będzie, choć inaczej. Jest litania do braci Gasolów.

Wielkie lamentacje nad Andreą Drummond i my już wiemy, że jego kariera skończy się w wieku 28 lat.

Jest chwila o Panu Pudełko – bo nie ma takiej Palmy, żeby go nie było. Wyliczamy, że TO stanie się w San Antonio już za miesiąc.

Wiwatujemy nad tym jak Polak przechytrzył LeBrona Jamesa i boimy się, że teraz w Ohio dojdzie do pogromów. Zarychta czy Kordylewicz? Wspominamy słynny spór o źródła Amazonki.

Szukamy estetyki dla A. Davisa i na razie nie znajdujemy gotowych rozwiązań. Gdzieś między sklepem z narzędziami a kamieniołomem.

Zapowiadamy nocne pachy Boogiego.

[wpdm_file id=64]

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułRaport: Tobias Harris może chcieć przenieść się do Nowego Jorku
Następny artykułRzutówka: Pojedynek misiów

12 KOMENTARZE

  1. GSW zagrali 7 spotkań mając jak dotąd jeden z najtrudniejszych terminarzy w lidze (4 chyba) i są 5-2 przegrywając w b2b z Suns (bez Klaya!) i Spurs, którzy zagrali mistrzowski mecz. Grają chyba najszybciej w lidze. Nie ma już M. Jacksona więc mogę ich lubić ;)

    Lubię to: 0
  2. Błagam nie nakładajmy jakiś sztucznych ram na Palmę bo ona straci swoją całą unikatowość. To nigdy nie był podcast tylko o koszykówce, a jak będziemy to ugrzeczniać i wygładzać to będzie słabo. Moim zdaniem nie jest to klasyczny podcast tylko rozmowa telefoniczna, która w podobny sposób odbywałaby się gdyby nie była nagrywana więc takie ingerencje z zewnątrz nie są potrzebne.

    Lubię to: 0