Weekendówka: Walki stulecia

4
fot. The Associated Press
fot. The Associated Press

Kolejny raz naciąłem się na blowouty. Przestroga dla wszystkich, którzy wymyślają co chcą obejrzeć zamiast spojrzeć na alert meczowy.  Dziś NBA w cieniu kolejnej w tym roku walki stulecia pomiędzy dwoma mocno karykaturalnymi postaciami. Prawdziwa walka jednak czeka nas na leaguepassie. Pojedynek o najlepszego shooting guarda i najlepszego power forwarda – runda pierwsza. Niestety mamy pecha, że jedynie dwóch kandydatów do każdego z tych laurów może grać jednocześnie przeciwko sobie.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułZamieszanie wokół Diona Waitersa (uwaga zawiera religię)
Następny artykułFlesz: Tylko Warriors (5-0) bez porażki, niespodzianki w Chicago i San Antonio, gamewinnery Knighta i Davisa

4 KOMENTARZE

  1. Harden wypadnie blado przy obronie jaką zaserwują mu Thompson i Iguodala. Howard nie zdominuje meczu mając przed sobą/za plecami Boguta(no chyba, że ten będzie miał problemy z faulami), nie ma kto kryć Stepha. Warriors wyjdą z tego zwycięsko.

    Lubię to: 0
  2. Nie powiedziałbym, że Celtics nie mają szans z Bulls nawet bez Rondo i Smarta. Chicago gra przeciętnie na razie i nie zbiera pod własnym koszem. Sullinger może dzisiaj mieć wielki mecz.

    Lubię to: 0