Zamieszanie wokół Diona Waitersa (uwaga zawiera religię)

5
Hector Acevedo / Newspix.pl
Hector Acevedo / Newspix.pl

Mieliście jakiekolwiek pojęcie, że Dion Waiters jest muzułmaninem? Informacja ta przebywała gdzieś poza horyzontem mojej świadomości, bo gdzieś, kiedyś przeczytałem, że przygotowując się do sezonu pościł w czasie Ramadanu. To jednak nie jest istotna informacja. Nic a nic.

Wiedzieliście, że Kenneth Faried też jest muzułmaninem? I Mirza Teletovic. I Hedo Turkoglu.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułSteve Nash odpowiada kibicom Lakers
Następny artykułWeekendówka: Walki stulecia

5 KOMENTARZE

 1. Dożyliśmy niestety czasów, w których liczy się jak największa ilość klików i nikt już niczego nie sprawdza. „Doświadczyłem” tego niedawno w sprawie Darka Fidyki, który powoli odzyskuje sprawność po operacji rdzenia kręgowego. Znam jego historię, bo można powiedziedzieć, że to moja daleka rodzina. Nie wiedzieć czemu Guardian zrobił z niego Bułgara i media w całej Europie po prostu to przepisywały, podawały w wiadomościach. W Polsce oczywiście zdano sobie sprawę z błędu, ale w Niemczech nawet dzień później podawano te same informacje. A „wystarczyło” tylko dotrzeć do oryginalnego reportażu BBC, a nie przepisywać pierwszy tekst jaki wyskoczył w Google.

  Lubię to: 0
 2. W swoim ostatnim roku w Syracuse był Big East Sixth Man of the Year.
  Myślę że w Cavs, przy koncepcji jego gry z ławki, mógłby spokojnie powalczyć z sukcesem o nagrodę najlepszego rezerwowego w tym sezonie.
  Ja również będę mu kibicował.

  Zbliża się 11 listopada, święto narodowe w naszym kraju. Nie chcę cię podejrzewać o celową kontrowersje ale pisanie o polskich redneckach i wyznawcach białego orła (co to w ogóle znaczy?) w kontekście osób dla których hymn narodowy jest wyjątkowym utworem nie było szczególnie fajne. Mi się to nie podobało.

  Lubię to: 0