Drużyna widmo

3
fot. KAMIL KRZACZYNSKI / Newspix.pl
fot. KAMIL KRZACZYNSKI / Newspix.pl

– Nie potrafimy pogodzić się z myślą, że straciliśmy ich na zawsze, więc wierzymy, że powrócą. Nic nie jest w stanie nas zniechęcić… Do niedawna koniec słonecznego lata był w Seattle symboliczną zapowiedzią zbliżającego się sezonu NBA. Jeden z najlepszych fan-base’ów w całej Ameryce wypełniał do ostatnich miejsc lokalną świątynię koszykówki. Key Arena liczącą wówczas około 40/45 lat była fantastycznym miejscem do gry w basket. Odpadający gdzieniegdzie tynk dodawał uroku temu miejscu.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułNiełatwe początki Andrew Wigginsa
Następny artykułFlesz: DMC grasował w LA, Thompson zjadł Lopeza, kontrowersyjny gwizdek w MSG i choke Blazers

3 KOMENTARZE

  1. Fajny artykuł,ale można było rozwinąć trochę wątek Milwaukee. Miasto dostało deadline od NBA na zbudowanie nowej hali i zostały im już chyba tylko 3 lata. Choć z drugiej strony, może lepiej nie rozbudzać ponownie nadziei wśród fanów Sonics…

    Lubię to: 0