Raport: Tobias Harris nie podpisze przedłużenia z Magic

0
fot. Albert Pena / Newspix.pl
fot. Albert Pena / Newspix.pl

Za tydzień o tej porze będziemy już znali nazwiska wszystkich graczy z draftu 2011, którzy podpisali przedłużenia i tych, którzy w tym sezonie będą walczyli o dużą wypłatę w przyszłe wakacje, kiedy staną się zastrzeżonymi wolnymi agentami.

Do grona zawodników mających już załatwiony nowy kontrakt kilka dni temu dołączył Nikola Vucevic. Ale dla Magic to nie oznaczało zakończenia sprawy przedłużeń, ponieważ mają w składzie jeszcze Tobiasa Harrisa, z którym również prowadzili/prowadzą rozmowy na ten temat. Wszystko wskazuje jednak na to, że w tym przypadku nie uda im się dojść do porozumienia. Już od dłuższego czasu pojawiły się doniesienia, że obie strony sporo dzieli w kwestiach finansowych, natomiast wczoraj Chris Broussard z ESPN doniósł na twitterze, że Harris nie podpisze przedłużenia.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułVictor Oladipo opuści początek sezonu
Następny artykułBarwy preseason (25.10)