Mała wymiana między Celtics i Pistons

0
fot. AP Photo
fot. AP Photo

Zostało już tylko 10 dni do startu sezonu. Jesteśmy naprawdę blisko momentu, gdy zacznie się prawdziwa gra, ale zanim na dobre wejdziemy w sezon, czekają nas jeszcze bardzo istotne rozstrzygnięcia w sprawie przedłużeń debiutanckich kontraktów. Ricky Rubio, Klay Thompson, Jimmy Butler i Kawhi Leonard są w grupie zawodników, będących w trakcie negocjacji ze swoimi drużynami. Jeśli nie dojdą do porozumienia i nie podpiszą umowy do 31 października, za rok zostaną zastrzeżonymi wolnymi agentami.

Nie można też wykluczyć, że na zakończenie offseason będziemy jeszcze świadkami jakiejś większej wymiany, tak jak to miało miejsce w poprzednich latach. Jak pamiętamy, rok temu na kilka dni przed startem rozgrywek Marcin Gortat trafił do Waszyngtonu, natomiast tuż przed 2012/13 mieliśmy trade Jamesa Hardena. W tym momencie nie wygląda na to, żeby szykował się jakiś poważny transfer, ale w tamtych przypadkach też były to dość zaskakujące ruchy. Tak więc trzeba się przygotować, że jeszcze może się wydarzyć coś dużo większego niż wymiana, do której doszło wczoraj.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułBarwy preseason (17.10)
Następny artykułSkarb Kibica NBA 2014/15: Indiana Pacers