Między Rondem a Palmą (171): Zapowiedź sezonu Denver Nuggets

7

Jesteśmy agentami J. Butlera i szperamy mu po portfelu. Maciek dokucza. Jest znowu o szybkości.

B. Lopezowi coś chrupnęło w płetwie i jest podejrzenie, że rdzeń śruby był przerdzewiały. To smutna wiadomość dla producentów stali.

Mówimy o tym, że STAT uwierzył w vino veritas, ale że to może szczypać.

Żałujemy trochę, że Ch. Budinger nie został Wlazłym.

Fedrujemy po kopalniach DEN poszukując złota wśród zwałowiska pirytu. Maciek skutecznie przekonuje mnie, że ten skład jest kompletny jak ATL. Czy Ty Lawson ma najwyższy kontrakt w historii dla najniższego gracza? Konkludujemy, że nie wiemy dokąd zmierza ta karawana i możemy być w dwa lata świadkiem przewrotu kopernikańskiego trzeciego. R. Juć już buduje wehikuł czasu.

[wpdm_file id=50]

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDurant przeszedł operację, opuści minimum 6 tygodni
Następny artykułBlake Griffin dostał głos i będzie nam opowiadał anegdoty

7 KOMENTARZE

  1. Moim zdaniem powinni przehandlować Foya do teamu typu Wizards, lepszy już raczej nie będzie, a przez masę startów w poprzednim sezonie wykręcił zachęcające staty. Więcej minut dla Harrisa!

    Lubię to: 0
  2. Dopiero co nadrobiłem Palmy z ostatnich dwóch tygodni i mam małe pytanie odnośnie śledzenia losów pasa mistrzowskiego – skoro bierzemy pod uwagę mecze w preseason, to dlaczego nie uwzględniamy Summer League? Choć szczerze przyznaję, że teraz gdy pas jest po za Ameryką stało się to ciekawsze

    Lubię to: 0