Między Rondem a Palmą (170): Zapowiedź sezonu Dallas Mavericks

4

Deszczowo.

Pochmurnie.

Opozycja.

W dzisiejszej próbie przepłynięcia dziurawą łódką przez pustynię Teksasu …

zNYK ma pasowanie pierwszaka, więc w zastępstwie krótko o tym, że porozmawialiśmy o 82-meczowym terminarzu, Giannisie jako PG ale inaczej, o Dallas Mavericks. Także o tym w jaki sposób najlepsza piątka w historii NBA zostałaby rozjechana przez JJ’a Bareę. Kontynuujemy w Palmie tydzień niemiecki.

[wpdm_file id=49]

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułSkarb Kibica NBA 2014/15: Denver Nuggets
Następny artykułSkarb Kibica NBA 2014/15: New Orleans Pelicans

4 KOMENTARZE

  1. Głowy nie dam sobie uciąć ale Magic chyba nie bronil PG, a przynajmniej nie bronił ich ciągle. Scott to chyba robił, a Cooper najlepiej rzucająca 2 lub 3 Zresztą showtime nie było szołtime ze względu na obronę ;-)

    Niemcy zrobili Eurobasket w 93 i jak można zapomnieć Detlefa Schrempfa? Cytując mojego „ulubionego” komentatora: Are u kidding me? Are you kidding me? Detlef Schrempf to hall of very good! Zawsze underrated. Jak Shawn Marion ;-)

    Trzepie mnie jak słyszę o skróceniu sezonu. Będę przewijał ;)

    Lubię to: 0