James Harden na Media Day: 'Czasem moja obrona jest naprawdę zła’

6
fot. AP Photo
fot. AP Photo

Wejdź w google, wpisz „james harden defense” i oto nagłówki jakie zobaczysz:

– Here are 11 minutes of James Harden Playing Terrible …

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułCzy Spurs mają szczepionkę na „chorobę więcej”?
Następny artykułNowi zawodnicy Heat, Granger i McRoberts, przeszli operacje w czasie wakacji

6 KOMENTARZE

  1. Wpisz w Google „James Harden defense” –
    – syntax error, blue screen…explosion!

    A tak poważniej – Harden niestety sprowadza na siebie krytykę nie brakiem umiejętności gry w obronie tylko swoim leniwym dupskiem. Przez to obrywa mu się za gwiazdorstwo i wylicza każdy mecz na kiepskiej skuteczności – dopóki nie będzie widać, że się stara, dopóty będzie obiektem krytyki. Szczególnie w kontekście mowy o nim, jako top SG ligi. Może James do tego jeszcze dojrzeje, razem z DH wypracują winning mentality afrustrowani brakiem sukcesów w PO?

    Lubię to: 0
  2. Maciek, nie ma co zadawać pytań w stylu „Dlaczego tak popularne nie stają się klipy, w których Andre Iguodala gra fantastyczną pomoc, Jimmy Butler zjada ludzi, Kevin Garnett w wieku 38 lat broni pick-and-roll” – trzeba wziąć się i zacząć takie pliki tworzyć i promować. Macie konta twitterowe, fejsbukowe, wrzucajcie takie ciekawostki, możecie stworzyć regularny cykl filmików z youTube na temat defensywy, jakieś filmiki szkoleniowa, klipy z obroną Butlera. Make defense fun! Patrzcie jak mnie poniosło.

    Lubię to: 0
  3. „Zajmie Ci to 2,5-godziny przy oglądaniu powtórki – czyli tyle ile obejrzenie meczu live – ale gwarantuję, że dowiesz się więcej o obronie danej drużyny w ten sposób, niż oglądając pięć jej meczów bez używania przycisku pauza. Są błędy w obronie – tak jak i doskonałe zagrania w obronie (które nie liczą się nigdzie, do żadnych statów…) – które najzwyczajniej umykają ludzkiemu oku w takim natłoku posiadań. ”

    Albo mogę poczytać Maćka i dowiedzieć się tego w 25 min :) Za to płacimy. #lifeiseasy

    Lubię to: 0
  4. Po jego wypowiedziach na media day można wywnioskować, że Harden ma krytykę głęboko w 4 literach. Jeżeli do tego dodamy jego teksty w stylu „Ja i Dwight… a reszta to role players” i „jestem najlepszym all-around playerem w lidze”, a także kupowatą grę w playoffach, to nie należy się dziwić, że hejterów będzie mu przybywać.
    To, co zaraz stwierdzę nie jest moim autorskim poglądem, ale obecnie jestem w stanie tego poglądu bronić – James Harden jest najlepszym ROLE PLAYEREM w lidze ( James Harden to „uber role player” – ale nic więcej). Domyślam się, że większość osób się tylko uśmiechnie, ale hej, on jest tylko scorerem i moim zdaniem przecenia się jego umiejętności kreowania gry.James Harden mógłby zdobyć mistrzostwo NBA tylko jako sixth man. Na teraz. A szkoda, bo mógłby być fenomenalny gdyby robił w obronie cokolwiek oprócz podbijania statystyk przechwytów na wyprostowanych nogach z machającą „a co mi tam” ręką.

    Lubię to: 0