Rajon Rondo złamał rękę. Opuści 6-8 tygodni

6
fot. Albert Pena / Newspix.pl
fot. Albert Pena / Newspix.pl

Wreszcie doczekaliśmy momentu, kiedy na dobre ruszyły przygotowania do nowego sezonu NBA. Za tydzień startuje preseason, a już teraz rozpoczynają się obozy treningowe. Wczoraj pięć drużyn miało swoje Media Days, a w poniedziałek odbędą się one w pozostałych klubach.

W Cleveland LeBron James po czterech latach przerwy powiewnie założył koszulkę Cavs i po raz pierwszy zobaczyliśmy go razem z Kevinem Lovem i Kyriem Irvingiem. W San Antonio zaprezentowali swój niezmieniony mistrzowski skład. Na Brooklynie Kevin Garnett przyznał, że brał pod uwagę zakończenie kariery, ale jeszcze nie wybiera się na emeryturę. W Sacramento robili sobie selfie z Vivekiem, a w Miami Luol Deng powiedział, że wybaczył Danny’emu Ferry’emu. Ale tematem dnia był Rajon Rondo i tym razem nie przez kolejne plotki transferowe.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułSzósty Gracz #rank6G: #50-41
Następny artykułNBA is Back! Najfajniejsze zdjęcia z piątkowych Media Days

6 KOMENTARZE