Nowitzki szykuje się na Eurobasket 2015

0
fot. Ron Jenkins / Newspix.pl
fot. Ron Jenkins / Newspix.pl

Spośród wszystkich właścicieli klubów NBA, Mark Cuban jest najgłośniejszym krytykiem 'oddawania’ zawodników na wakacje do reprezentacji. Nie podoba mu się, że jego gracz naraża swoje zdrowie, a zarabia na tym FIBA. Tymczasem Mavs i NBA nie mają z tego żadnych zysków, tylko mogą na tym ucierpieć, jeśli zdarzy się jakaś kontuzja. Tak jak to miało miejsce w przypadku Paula George’a – Pacers na rok stracili swojego lidera, a NBA jedną ze swoich gwiazd i oczywiście wtedy Cuban po raz kolejny powiedział co o tym myśli.

Warto przypomnieć, że w tamtym momencie jeszcze wśród zawodników walczących o wyjazd do Hiszpanii z reprezentacją USA był dopiero co zatrudniony przez Mavs Chandler Parsons. Cuban nie mógł mu zabronić gry w kadrze, ale przedstawił mu swój punkt widzenia.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułSzósty Gracz #rank6G 2014: #100-91
Następny artykułRaport: Bracia Morris wezmą mniej pieniędzy, żeby dalej grać razem