Między Rondem a Palmą (149): Do hymnu i na barykady!

6

W dzisiejszej jeździe pod Bastylię.

Zaczynamy od Borisowania w rytm Marsylianki… A potem jest już tylko śmiech, okrzyki samozadowolenia i czystej złośliwości. Nie oszczędzamy samych siebie. Edytujemy wszystkie Palmy z ostatniego miesiąca.

Rozpływamy się razem z Nene i nie możemy zrozumieć dlaczego w FIBA można zrobić akcję za 7 pkt. na raz. Maciek opowiada o tym dlaczego świat boi się Duszana Ivkovica.

Szukamy Prezesa Koszonogi, który byłby figurantem i zapowiadamy wielki casting.

Wynajdujemy wydarzenia medialne, które mogłyby uratować Atlantę i na szczęście udaje nam się zakontraktować Edytę.

Jest o tym czy Byron Scott powinien prosić tylko o trochę cierpliwości, że Beyonce Boże Narodzenie podpisała kontrakt i że w GSW jest już faza toastów i odznaczeń.

Maciek zwierza się z czym kojarzy mu się MIA i przytulamy się do Ophry.

Przechodzimy do wyników typerka, omawiamy MŚ w siatkówce tzw. wątek polski, a na koniec znowu siarczysty rechot z Hiszpanii.

[wpdm_file id=25]

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMŚ 2014: Serbowie Saszy Djordjevica rozbili Brazylię i zagrają o finał z Francją
Następny artykułTo przecież NBA…

6 KOMENTARZE

  1. Hah! Tak pisałem o Gobercie w SL podczas jego starcia z Giannisem A. ;)

    Zaciętą walkę toczyli Giannis Antetokounmpo i Rudy Gobert. Byłoby pewnie w porządku, gdyby całego zamieszania nie zaczął francuski center Jazz (218cm), blokujący greckiego freaka tylko na im dostępnej wysokości… gdzieś, gdzie powietrze jest już rzadsze… Antek szybko odpowiedział wsadem prosto w twarz Goberta, ale nakręciło to tylko regularną wojnę na popisy atletyczne obu zawodników. Btw. Center Jazz jest absolutnym stealem zeszłorocznego draftu, jeśli tylko będzie kontynuował swój rozwój i za jakiś czas zobaczymy go grającego na parkietach NBA, jak w Lidze Letniej. Dzisiaj zakończył mecz z 13 oczkami, 9 zbiórkami i 5 blokami (6/6 z gry).

    Lubię to: 0