Toronto Raptors zapłacą 25 tys. dolarów za nakłanianie Kevina Duranta

3
fot. wordonroad.net
fot. wordonroad.net

Aubrey Drake Graham, znany jako Drake, jest najlepiej zarabiającym raperem w historii Kanady. Prawdopodobnie jednak tylko dlatego, że Bubbles z Chłopaków z Baraków nie dbał tak bardzo o swój wygląda jak Drake dba.

Raper/aktor Drake, 27-letni Aubrey, syn białej nauczycielki i czarnoskórego bębniarza (co za dom, co za dom) jest w Toronto tak popularny, że we wrześniu 2013 roku dołączył do klubu jako „globalny ambasador”. Stało się to, jak najbardziej oficjalnie, przy akompaniamencie Tima Leiweke, przyjaciela Phila Jacksona i przede wszystkim CEO kompanii, która zarządza m.in. Raptors. Raper Drake od tego czasu mówi o koszykówce, ale tutaj ton tej introdukcji się załamie, ponieważ mówi o niej nadzwyczaj rozsądnie. Z drugiej strony w naszych komentarzach też jest kilku potencjalnych globalnych ambasadorów, ale nie wiem jak u nas z rapem i przede wszystkim nie wiem jak z wyglądem.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDerrick Rose vs Kobe Bean w pierwszy dzień świąt
Następny artykułIndiana Pacers spotkali się z Marionem. Pacers czy Cavaliers?

3 KOMENTARZE

  1. Niekoniecznie małe szanse pod względem sportowym na przejście do Wizards, bo za te dwa sezony mogą mieć TOP 3 zawodników ligi na swoich pozycjach na obwodzie, niezłego w defensywie i potrafiącego kończyć akcje centra + role players, a z drugiej strony Westbrook może się do tego czasu bardziej posypać (tfu). Zresztą Ibaka również, co pokazały ostatnie playoffy (tfu, tfu). Oczywiście nie życzyłbym tego sobie, bo kibicuję OKC, ale jak dla mnie to ten deal jest bardziej prawdopodobny niż powrót LBJa do Cavs. A jak się stało, widzieliśmy.

    Lubię to: 0