Sprawa życia i śmierci

13
youtube.com
youtube.com

Został po nim jeden obraz. Szkło sypiące się w oczy, twarz zakryta rękoma i ucieczka z miejsca zdarzenia. Chwilę później kamery skupiły się już tylko na Darrylu Dawkinsie, który połamał właśnie tablicę i spokojnym krokiem oddalił się spod kosza. To wszystko.

Dawkins unieśmiertelnił potem drugoplanowego bohatera swojego wyczynu w nazwie tamtego wsadu:

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułBeasley jednym z kilku niezastrzeżonych wolnych agentów wciąż bez kontraktu
Następny artykułLeBron zrezygnował z #23 na cześć Jordana, teraz wraca do #23 w Cleveland

13 KOMENTARZE

  1. Przemku, trochę za bardzo skupiasz się nad tym co już osiągnąłeś, chyba za mało nad tym co przed Tobą ;-) Nie jesteś koszykarzem NBA, Twoje życie ledwo wystartowało, ono nie kończy się po 30-tce, tylko dopiero się zaczyna rozkręcać.. Jesteś już niezależny, poprawia się Twoja efektywność, masz już spore doświadczenie, które rośnie logarytmicznie, wiesz już co lubisz robić i potrafisz się trzymać swojego wyboru – tak wygląda życie mądrych ludzi po 30-tce ;-) Dalej jest tylko lepiej, dzięki za piękny tekst!

    Lubię to: 0
  2. Przemku, jeśli będziesz kontynuować takie pisanie to za 5-10 lat możesz być czołowym w tym kraju autorem publikacji i książek o szeroko rozumianym sporcie którzy od lat piszą po angielsku w USA.

    Lubię to: 0