Summer League w Orlando, dzień 6: Nick the Freak

4
fot. NBA League Pass
fot. NBA League Pass

– Houston nie wygrało meczu, ale wygrało Nicka Johnsona – ekscytował się Rick Kamla z NBA TV. Jeszcze zanim komentator podsumował tymi słowami występ w Lidze Letniej Rakiet, ja również zacząłem się zastanawiać… A co jeśli Nick Johnson naprawdę potrafi grać w kosza? Co jeśli rzeczywiście potrafi zdobywać punkty, a nie tylko rzucać?

Zespół z Teksasu poległ w czterech pojedynkach i nie ma już po co stawiać się na parkietach w Orlando. Dziś rozegrane zostaną bowiem pojedynki „o coś”, a w finale zmierzą się Memphis Grizzlies i Philadelphia 76ers. Osobiście obstawiałem, że ligę wygrają Pistons, jednak jak widać, słabiej wypadli w zwariowanych letnich rozliczeniach. Za zwycięstwo drużyna otrzymywała 4 punkty i po 1 punkcie za każdą wygraną kwartę. Łącznie można było wyciągnąć 8 oczek z każdego spotkania.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułBeno Udrih zostaje w Memphis, prawdopodobnie jako pierwszy zmiennik Conleya
Następny artykułMiędzy Rondem a Palmą (120): A kto?

4 KOMENTARZE