Raptors kończą kompletować team na sezon 2014/15: Generał Greivis Vasquez zostaje za 13 mln dolarów

1
fot. Dave Abel / Newspix.pl
fot. Dave Abel / Newspix.pl

Toronto Raptors płacą za 3 miejsce w sezonie regularnym Konferencji Wschodniej i pobudzony apetyt na wygrywanie meczów koszykówki, który w poprzednim sezonie pojawił się niespodziewanie w Kanadzie.

Po sprowadzeniu Lou Williamsa z Atlanty Hawks, uzgodnieniu warunków 48-milionowego kontraktu z Kyle’m Lowry’m i wartej 18 milionów trzyletniej umowy z Patrickiem Pattersonem, GM Raptors Masai Ujiri uzgodnił warunki nowego kontraktu z rezerwowym rozgrywającym Greivisem Vasquezem.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułSummer League w Orlando, dzień 5: Duszek Casper straszy na Florydzie
Następny artykułMiędzy Rondem a Palmą (119): Sułtani swingu

1 KOMENTARZ

  1. Ujiri po ciuchu, obok całego oczekiwania na Decision 2.0, wykonał dobrą robotę. Lowrego musiał zatrzymać i zatrzymał. Patterson pomimo 6 mln to też raczej dobry kontrakt. Sweet Lou bankowo będzie świetnym graczem z ławki, a teraz przedłużenie Vasqueza. Wiadomo, że z tego miejsca Raptors nie mają co walczyć o gwiazdy z free agents list, ciekawe czy w ogóle kiedykolwiek będą mogli walczyć o takowe. Dlatego utrzymanie trzonu drużyny, istotne wzmocnienia na ławce + rozwój młodych zawodników to jedyna słuszna koncepcja. GM to wie i robi swoje. Mid-level pewnie też się nie zmarnuje i będzie dobrze zainwestowany. PJ Tucker? Oglądałbym.

    Lubię to: 0