Raport: Carmelo Anthony bierze Lakers poważnie pod uwagę

16
fot. instagram.com/carmeloanthony
fot. instagram.com/carmeloanthony

Amerykanie mają teraz swój długi weekend, dlatego też NBA nieco ucichła, ale przecież nie może być cicho w mediach, kiedy na rynku wolnych agentów są nadal LeBron James i Carmelo Anthony. Ten drugi ma podjąć decyzję już wkrótce, może nawet jutro i możemy zapomnieć o tym rosnącym przekonaniu, że zostanie w Nowym Jorku. To jest już nieaktualna narracja. Rzeczy szybko zmieniają się w głowie Melo, do której oczywiście anonimowe źródła mają dostęp i na bieżąco informują zaprzyjaźnionych dziennikarzy, co się w niej dzieje. I tak, wczoraj pojawiła się seria doniesień mówiąca, że to Los Angeles Lakers wysuwają się na prowadzenie i Anthony bardzo poważnie rozważa przeprowadzkę do Kalifornii.

Zaczęło się od Billa Simmonsa, który na twitterze napisał

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułBulls ściągają Nikolę Mirotica, stracili nadzieję na Carmelo Anthony’ego?
Następny artykułSummer League w Orlando, dzień 1: Nerlens Noel, hello!

16 KOMENTARZE

  1. „[…]Rzeczy szybko zmieniają się w głowie Melo, do której oczywiście anonimowe źródła mają dostęp i na bieżąco informują zaprzyjaźnionych dziennikarzy[…]” – piękne zdanie :D

    Lubię to: 0
  2. ’Pojawiają się również scenariusze, w których obaj James i Anthony mogliby przejść do Lakers jeśli każdy byłby skłonny grać za około $16 milionów’

    To w takim razie po co do Lakers i po co rezygnować z kasy, skoro można zrobić to samo w Heat, którzy nie mają w salary kontraktów Bryanta i Nasha?

    Lubię to: 0