Raport: Bucks negocjują z Nets transfer Kidda, proponują pick w II rundzie

1
fot. Chris Szagola / Newspix.pl
fot. Chris Szagola / Newspix.pl

Po nieudanej próbie przejęcia większej władzy na Brooklynie, Jason Kidd rozmawia o pracy w Bucks, podczas gdy Bucks prowadzą negocjacje z Nets w sprawie rekompensaty w tym ewentualnym 'transferze’ z udziałem trenera. Nets w zmian chcieliby dostać pick w pierwszej rundzie draftu 2015, ale wszyscy w lidze już wiedzą, że – jak to można było przeczytać u WojaThe Russians are done with Kidd, dlatego nie są w pozycji, żeby stawiać wysokie wymagania. Kidd już nie wróci na ich ławkę, więc Bucks nie zamierzają przepłacać i są skłoni oddać tylko wybór w drugiej rundzie.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułChicago Bulls spotkają się z Carmelo Anthony’m jako pierwsi, Derrick Rose nie zamierza go rekrutować
Następny artykułWolni agenci 2014

1 KOMENTARZ

  1. Kidd Quo Vadis? Zakończyłeś karierę koszykarską z pierścieniem na palcu, będąc uważanym za jednego z inteligentniejszych zawodników. Jednak zawsze też byłeś cwaniakiem. Takim raczej fajnym cwaniakiem vide clear path foul albo wbiegnięcie w trenera. Ale teraz stajesz się niefajnym cwaniakiem. Rzeczywiście Bucks mogą być lepszym miejscem dla młodego trenera niż starogie (stare-drogie) Nets ale ostatnie doniesienia mogą też zwiastować wiele problemów w przyszłości przy takim zachowaniu.

    Lubię to: 0