Raport: Dante Exum zrezygnował z workoutu w Cleveland

4
fot. sport.net
fot. sport.net

Australijczyk Dante Exum to największa zagadka tegorocznego draftu, ale dobrze wypadł na workoutach i dzięki temu jego notowania są bardzo wysokie. Porównany jest do Penny’ego Hardawaya i to właśnie jego nazwisko najczęściej pojawia się w najlepszej trójce jako ten, który mógłby zastąpić spadającego Joela Embiida. Podobno zrobił duże wrażenie na Sixers i niewykluczone, że Sam Hinkie zdecyduje się na niego, a Michaela Cartera-Williamsa wytransferuje (plotki mówią o Lakers). Magic biorą go poważnie pod uwagę i myślą o duecie Exum-Oladipo. Cavs również zwrócili na niego uwagę, ale dopiero teraz i nie mieli go wcześniej na workoucie. Dlatego nie mogąc zdecydować się co zrobić z jedynką, doszli do wniosku, że jeszcze tuż przed draftem chcieliby sprawdzić Exuma i zaprosili go do siebie.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułRaport: Cavaliers mają dogadaną umowę z Orlando Magic?
Następny artykułWymiana: Arron Afflalo wrócił do Denver

4 KOMENTARZE

  1. To robota agentów którzy pokazują środkowy palec Gilbertowi. Ale właściciel sam się prosił o takie traktowanie bo kto bierze Kawalerzystów na poważnie? Zatrudnienie Blatt’a który nie ma „znajomości” wśród agentów oraz niewiedza samych Cavs czy wybierać z no.1 czy handlować a jeśli tak to za kogo tylko pokazuje CHAOS w tej organizacji.

    Lubię to: 0
  2. Jaka organizacja, jaki właściciel tacy będą gracze. Szczerze współczuje zawodnikowi którego wybiorą z 1 czy po wymianach z jakimkolwiek numerem. Wydawało się że tego Cleveland nie zepsuje a mam wrażenie że są na drodze do ogromnego chaosu a co za tym idzie, jakimś mega kiepskim wyborem i pośmiewiskiem 10 lecia!!!!!

    Lubię to: 0