Raport: Mavs są zainteresowani Marcinem Gortatem, ale większe szanse widzą w walce o Pau Gasola

3
fot. Armando Arorizo / Newspix.pl
fot. Armando Arorizo / Newspix.pl

To już trzeci z rzędu offseason, do którego Dallas Mavericks przystępują z dużą ilością wolnych pieniędzy. Tym razem jednak oczekiwania są zdecydowanie mniejsze niż w poprzednich latach. Po nieudanych próbach pozyskania Derona Williamsa i Dwighta Howarda, teraz już nikt w Dallas tak głośno nie mówi się o ściągnięciu kolejnej gwiazdy. Oczywiście Mavs pojawiają się w spekulacjach dotyczących Carmelo Anthony’ego i możliwe, że spotkają się z nim, ale nawet Dirk Nowitzki stwierdził ostatnio, że pozyskanie go to bardzo mało realistyczny scenariusz. Dlatego tym razem zamiast marzyć o jednym wielkim ruchu, Mavs szukają wartościowych zawodników na pozycje, na które najbardziej potrzebują wzmocnienia.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułManu Ginobili i kwestia Argentyny
Następny artykułRaport Woja: Carmelo Anthony zostanie wolnym agentem. Ma na oku Chicago, Houston i decyzję do podjęcia.

3 KOMENTARZE

    • Co będzie w Dallas tego nie wiesz! Po pierwsze maja dużo pieniędzy i bardzo dobrego trenera. Dirk się starzeje ale to nadal Dirk. Wszystko zależy od Off seasion. Masz race że z Wizz będzie meldował się w PO co sezon ale co to za PO kiedy pierwsza runda to maks. W tym sezonie zaskoczyli wszystkich ale przy tym że Clevelnad ma 1 pick, Chicago będzie chciało wyjąć Love albo Melo a i Toronto wydaje mi się że może być lepsze(zależy od decyzji Lowrego) to Wizz póki co plasuja mi się gdzieś na miejscach 5-8 i maks pierwszej rundzie. Pytanie czy uda im się zatrzymać Gortata i jak pójdą rozmowy z Arizą który jest ich jedynym wysokim obrońcą obwodowym!!

      Lubię to: 0