Summer of Love: Sprzeczne doniesienia o szansach Celtics. Warriors i Nuggets też są w grze

6
fot. NBA League Pass
fot. NBA League Pass

Do draftu został już tylko tydzień i kto wie, czy za tydzień nie dowiemy się, że Kevin Love zmienił barwy klubowe. Wiele drużyn starających się o niego chce przekonać Wolves oferując swoje picki, dlatego jeśli miałoby dojść do takiej transakcji, to właśnie w dzień draftu. Wtedy Flip Saunders mógłby sam wybrać zawodników z numerami jakie otrzymałby w zamian za swojego gwiazdora. To oczywiście nadal nic pewnego, nie wiemy czy Wolves zdecydują się już teraz pociągnąć za spust, ale to pierwszy termin, w którym może dojść do wymiany.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułProblem z Wade’m i jego kontraktem
Następny artykułAirball spod kosza: zmarnowane głosy

6 KOMENTARZE

  1. Moim zdaniem wymiana z GS ma sens ale jako Wiolves chciałbym dostać Klaya i Lee. Z punktu widzenia GS wymieniają świetnego SG na jednego z najlepszych w lidze wiec upgrade jest oczywisty. Ciekawe ile pkt zdobywali z trójek z Love na pokładzie. PS dzisiaj jest Matki Boskiej Zielnej?

    Lubię to: 0
  2. Boston jak do tej pory wyłożyli najlepszy zestaw, a T’Wolves chcą więcej, dlatego piszą/mówią że mają lepsze oferty. Oby się nie przejechali żądając bożego narodzenia w czerwcu ;)

    Lubię to: 0
  3. Splash Brothers są moim zdaniem nie do ruszenia. Wolves z pickami od Celtics wzamian nie będą w walce o PO w przyszłym sezonie, a skoro Saunders chce wygrywać juz teraz to lepszym pomysłem jest przyjęcie oferty, o której już pisano na 6G..Lee + Barnes + pick 2015. D-Lee z miejsca stałby się liderem drużyny i przy Rubio robiłby te 20/10. Harrison Barnes ma potencjał. Mówiło się o tym, że jego gorszy drugi sezon jest spowodowany przyjściem Iguodali…w Wolves pewnie zaczynałby mecze w S5 i był drugą, trzecią opcją w ataku co przywróciło by mu pewność siebie.

    Lubię to: 0