Marcin Gortat przywiezie Chrisa Singletona i zostanie aż do otwarcia okienka

5
Fot. W.Figurski 058sport
Fot. W.Figurski 058sport

Kolejnymi campami Marcina Gortata jestem podekscytowany równie mocno co całe rzesze dzieciaków, którym udało się znaleźć miejsce w Warszawie, Sopocie i Krakowie. Przypuszczam, że center Wizards po kilku tygodniach drugiej połowy czerwca, na początku lipca powróci do Stanów, aby rozwiązać ze swoim agentem sprawę letniego okienka transferowego. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że MG odwiedzi kilka ekip i porozmawia z generalnymi menadżerami. Zanim łodzianin przejdzie do podejmowania jednej z najważniejszych decyzji w swojej karierzy, podczas campów oprócz młodszego pokolenia, zmierzy się z całą armią dziennikarzy sportowych oraz tych, którzy stali się nimi na potrzeby wydarzenia.

Doskonale pamiętam zeszłoroczne sępy z telewizji i radia. Zachowanie niektórych było do tego stopnia żenujące, że osoby z bardziej wyważonym podejściem do swojej roli w rozmowie z Marcinem kręciły głowami. Nic nie wskazuje na to, aby w tym roku zainteresowanie było mniejsze. Po cichu liczę na skuteczny efekt Mistrzostw Świata, które pochłoną 2/3 uwagi rodzimych mediów. Ciągle jednak skupienia wokół campów i meczu będzie dużo. Fundacja MG13 się o to bardzo postarała.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułPrzed meczem nr 3: Mali Spurs przeciwko całej galaktyce
Następny artykułDniówka: Zawsze możesz coś poprawić

5 KOMENTARZE

 1. „Wejście na Mecz Gortat Team vs Wojsko Polskie jest bezpłatne za okazaniem zaproszenia, które będzie można odebrać w kasach Kraków Areny od godziny 10:00 w dniu imprezy.” Taką informacje znalazłem na stronie MG13, trochę to dziwna dystrybucja biletów na 20 000 salę… Rok temu też tak było ? Nie można zarezerwować albo odebrać biletów wcześniej?

  Lubię to: 0
   • Dzięki za odpowiedź. Jak ktoś mieszka poza Krakowem to może mieć dylemat czy opłaca się jechać w ciemno. Ja mam to szczęście,że do 30 czerwca będę w Krakowie, może udałoby mi się zebrać znajomych i zależy mi na tym żeby zdobyć DOBRE miejsca.
    A może udałoby się zrobić jakiś zlot 6gracza z okazji meczu Gortata? Co wy na to?

    Lubię to: 0
 2. Kraków Arena podczas wydarzeń sportowych pomiesci nieco ponad 15000 osob, okolo 18000 podczas koncertów, te 20000 w tekście to spora przesada. Z informacji na jakie kiedyś natrafiłem pamiętam, że NBA wymaga bodaj minimum 17500 miejsc siedzących więc chyba nie otwiera to do końca drzwi.

  Lubię to: 0