Saunders gra twardo, Rubio wkracza do akcji, Suns kuszą

6
(SP)U.S.-NEW YORK-DRAFT LOTTERY
Wang Lei / Newspix.pl

Finały finałami i oczywiście nie ma w tej chwili ważniejszego tematu, ale trochę w cieniu (i pewnie dobrze) toczy się gra, której wynik może kompletnie zaburzyć równowagę sił w lidze. Chodzi oczywiście o to, gdzie nowy sezon rozpocznie Kevin Love.

Kilka dni temu jeszcze ważniejszym uczestnikiem tej rozgrywki uczynił się Flip Saunders, który – chyba należy go za to szanować – postanowił nie zrzucać na nikogo innego w Minnesocie odpowiedzialności za to, co może się wydarzyć i zostanie nowym – starym trenerem zespołu.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułTlen i azot siódmego tygodnia PO
Następny artykułFinały NBA: Miami Heat nie przegrywają dwa razy (z rzędu), po prostu nie i nie. 35 punktów i dominacja King Jamesa

6 KOMENTARZE

  1. Małe przypomnienie

    „Loyalty is something that hurts you at times because you can’t get youth back. I can honestly say that if I could go back and do my situation over knowing what I know now with this organization I’d have done it a little sooner.”
    Powiedział K. G. W 2010 r.

    Lubię to: 0
  2. Ciężki orzech. Dwójka Bledsoe-Dragić mało grała w tym sezonie. Wydaję mi się, że mają potencjał. Zwłaszcza w lidze gdzie brakuje dużych SG do bronienia. Fajnie się powinni uzupełniać, chociaż przed sezonem nie myślałem, że ten pomysł wypali. Wszystko zależy chyba od zdrowia(kolana) Erica. Jeżeli jest podejrzenie, że jego kariera może potoczyć się w kierunku Erica Gordona to Suns powinni szybko go handlować, żeby nie utopić się na kilka lata ze złym kontraktem. Inna sprawa to medycy w phoenix, którzy robili cuda z Nashem czy Grantem Hillem. Btw czy oni tam jeszcze pracują jako sztab medyczny czy rozeszli się po innych klubach? Perspektywa Dragić/Bledsoe – Love jest bardzo kusząca. Z taką trójką i Hornackiem mogliby namieszać na zachodzie. Tylko, że to wciąż za mało na silną konferencję, aby walczyć o finały.

    Lubię to: 0