Steve Ballmer ma porozumienie z Shelly Sterling, zapłaci $2 miliardy za Clippers. Donald ubezwłasnowolniony?

10
fot. Jacek Herok / Newspix.pl
fot. Jacek Herok / Newspix.pl

Czyżby zamieszanie wokół Los Angeles Clippers dobiegało końca? Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, Shelly Sterling w ekspresowym tempie przeprowadziła 'licytację’, zebrała oferty i podpisała już wstępne porozumienie w sprawie sprzedaży klubu. Nowym właścicielem ma zostać Steve Ballmer, były dyrektor wykonawczy Microsoftu, który zapłaci za Clippers rekordową kwotę dwóch miliardów dolarów.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDniówka: 2012
Następny artykułPopovich i Spurs odpowiedzieli blowoutem w meczu nr 5 Finałów Zachodu

10 KOMENTARZE

 1. Przy takim obrocie spraw właściciele pewnie nie będą głosować za wywaleniem Donalda. Poźniej może się okazać, że właśnie o to chodziło, a informacie o ubezwłasnowolnieniu były podpuchą.
  Ale możliwe, że naoglądałem się za dużo Suits:)

  Lubię to: 0
 2. takim obrotem sprawy chyba najbardziej martwią się kibice SuperSonics. Bo Ballmer był zdeterminowany kupić jakiś klub z małego rynku i przenieść go właśnie do Seattle. A tak odległa perspektywa klubu w SSS stała się jeszcze bardziej odległa…

  Lubię to: 0
 3. pożywiom uwidim. Nie wiem czy Sterling to łyknie choć, może nie mieć wyboru. Niestety mam takie podskórne wrażenie, że Adasiowi bardzo zależało, żeby to Magic przejął LAC, ale może tylko za dużo naoglądałem się Zespołu Smoleńskiego.
  Poza tym nie znam się na prawie amerykańskim, ale co to k… znaczy „został niedawno uznany przez ekspertów za ubezwłasnowolnionego”? wiem, że prawo w USA jest specyficzne, ale nawet za Stalina o ubezwłasnowolnieniu orzekał sąd.

  Lubię to: 0
 4. „To jest chyba zbyt piękny scenariusz, żeby był prawdziwy.” i „Wygląda, że jest blisko happy endu, ale poczekamy jeszcze.”.

  Nie wiem jak nagle wywłaszczenie za poglądy w centrum cywilizacji zachodniej jest pięknym scenariuszem. To bardziej pasuje do rosyjskiego kołchozu i kolesiostwa, jeśli człowiekowi odbiera się biznes po 30 latach za prywatną rozmowę w której przejawia kontrowesyjne poglądy. Tej, może kara śmierci? Anie, sory, 25 lat pewnie. Albo może mały obóz koncentracyjny, albo może wywózka na sybir? Strzał w potylice? Tragedia jakaś, ukrzyżujcie gościa.

  Lubię to: 0
 5. To ubezwłasnowolnienie może być też mykiem żeby uniknąć zapłacenia podatku od wzbogacenia… (2.000.0000.000$-12.500.000$)x33%=655.875.000$
  Za tyle $$ też bym się dał ubezwłasnowolnić.

  Poprawcie mnie jeśli nie mam racji i możecie coś powiedzieć na ten temat w oparciu o źródła.

  Lubię to: 0