Emerytura czy ostatnia prosta?

8
fot. Harry E. Walker / Newspix.pl
fot. Harry E. Walker / Newspix.pl

Z ligą po zakończeniu sezonu może się pożegnać kilku zasłużonych weteranów. Ten sam problem powraca co roku, ale tym razem grupa potencjalnych emerytów jest obsadzona nazwiskami zawodników, którzy w swoim czasie zmieniali w lidze status-quo. Play-offy dobiegną końca za kilka tygodni, zatem czas decyzji zbliża się nieuchronnie. W grę wchodzi wiele czynników, włącznie z reputacją, zdrowym rozsądkiem czy brakiem na palcu błyszczącego pierścienia wielokrotnie określającego przebieg całej kariery.

Ciekawy obecnej sytuacji wśród weteranów, bez konkretnych założeń zrobiłem mały przegląd ostatnich doniesień na temat ich stanowiska wobec rozgrywek 2014/2015. Społeczeństwo informacji stworzyło możliwość bardzo szybkiego zaspokajania głodu, zatem poniżej mała ściągawka ludzi w średnim wieku.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułSterlingowie dalej robią zamieszanie. Shelly szuka kupca, Donald broni się i chce walczyć z NBA
Następny artykułNie urodził się gotowy

8 KOMENTARZE

  1. Fisher obecnie kręci rekord rozegranych spotkań w PO, jest 257 i jeszcze co najmniej 2 :) Następny aktywny to Duncan 227

    A staty Duncana spadają? Przecież zagrał w RS lepszy sezon niż w 2010-11 i 2011-12 (pods. staty), to wciąż bardzo dobre wino, które kręci w wieku 37 lat 15,1pkt/9,7zb/3,0as/1,9blk.

    Lubię to: 0