Pierwsze dobre informacje przed Mistrzostwami Świata

2
fot. EXPA Pictures
fot. EXPA Pictures

Blow-outy w finałach konferencji sprawiły, że ta faza rozgrywek posezonowych jest zupełnie innym rodzajem bestii w zestawieniu z pierwszą rundą. Emocje w ograniczanym wydaniu zostawiają spory niedosyt. Ruch w mediach społecznościowych nieco ucichł, przedmeczowe napięcie jest pompowane absurdami Lance’a Stephensona i heroicznym powrotem Serge Ibaki. Na horyzoncie coraz śmielej pojawia się temat tegorocznych Mistrzostw Świata, czyli turnieju, który powinien zaspokoić apetyt fanów NBA zamrożonych w oczekiwaniu na 2014/2015.

Spora grupa graczy z Europy i reszty świata stoi przed bardzo ważną decyzją. Trenerzy i menadżerowie reprezentacji zaczynają naciskać, bo chcą wiedzieć na czym stoją przed rozpoczęciem obozów przygotowawczych. My w międzyczasie będziemy obserwować z większą lub mniejszą intensywnością co się dzieje na naszym podwórku. Mike Taylor wybrał już szeroki skład kadry na tegoroczne eliminacje do EuroBasketu. Warto zaznaczyć, że do sztabu head-coacha dołączy Rafał Juć w roli skauta, czyli jeszcze więcej NBA w polskiej kadrze, co powinno cieszyć rzecz jasna.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMo Williams wie jak podejść rywala, zrobił to z Troy’em Danielsem
Następny artykułDniówka: Różnica

2 KOMENTARZE

    • Z tego co pamiętam Parker już podjął decyzję, że rezygnuje z występów w kadrze. Mam nadzieję że jednak zmieni zdanie i wróći bo jeśli zagrali by wszyscy zdolni gracze(po za Noahem) to są szanse na 4.
      Mnie najbardziej interesuje czy powróci Ibaka(Problem z trenerem) i czy zagrają obaj Gasole. Brazylia może być bardzo mocna w pełnym składzie. Tak samo myślę o Australi która może być taką Słowenią mistrzostw świata. Skład gdzie na jest 3 dobrych graczy na obwodzie: Dellavedova,Mills i Exum nie mówiąc że jest jeszcze leworęczny Ingles który dobrze sobie radzi w Europie. Liczę na Kangury i ciekaw jestem kto pojedzie a USA :)

      Lubię to: 0