Mo Williams wie jak podejść rywala, zrobił to z Troy’em Danielsem

5
fot. NBA TV
fot. NBA TV

W Oklahomie chcieli być sprytni, chcieli zaskoczyć Spurs, ale im to się nie udało i teraz Gregg Popovich ma niezły ubaw. Żartował po poprzednim meczu i dalej ciągnie temat. Pytany wczoraj o stan zdrowia Manu Ginobiliego powiedział, że robią testy, ale jeszcze nic nie wiadomo czy wróci w tych playoffs, chociaż są zaskoczeni jak dobrze przebiega rehabilitacja. Pop nie odpuści Samowi Presti. Takie gierki mogą sobie urządzać na podwórkach w Oklahomie, ale nie w Finałach Zachodu. Spurs nie dadzą się nabrać na takie tanie chwyty. Tak samo LeBron James nie da się wkręcić w rywalizację z Lance’m Stephensonem. Guard Pacers myślał, że już ma najlepszego zawodnika ligi, że go złamał, ale nic z tego. Jeszcze daleko mu do Tony’ego Allena, który rzeczywiście potrafił wejść w głowę Kevina Duranta, a nie tylko rzucał puste słowa, że ma na tym polu jakiś sukces.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułJak Ibaka z popiołów
Następny artykułPierwsze dobre informacje przed Mistrzostwami Świata

5 KOMENTARZE

  1. Bardzo cenię sobie Pańską pracę i wpisy, ale już standardem stały się koszmarne tłumaczenia cytatów. Może warto rozważyć zostawienie ich w wersji oryginalnej?

    Lubię to: 0
  2. Prawie zaplułem ekran jak przeczytałem ten wpis.
    Z jakiej bzdury można zrobić historię…

    Mo musiał chyba studiować z 5 lat psychologię żeby wymyślić taki szczwany plan na rookies.

    Lubię to: 0