Między Rondem a Palmą (62): Tatuś nie jest Mormon(t)em

9

Dzisiejsza Palma wcale nie była taka bezmięsna. Choć na koniec bardzo refleksyjna.

Zaczęliśmy od tego, co czeka nas w programie telewizyjnym 6G na najbliższe dni, a ja bezskutecznie próbowałem uzyskać informację jaka jest różnica między serią, Fleszem i Dniówką.

Dowiaduje się jednak, że będzie dużo i pięknie i trzeba z tym przekazem iść do Narodu. Sporo rozważań o Mormonach, Jabarim Parkerze i o tym czy grochówką da się leczyć przestępczość w Chicago. Sonny, gimmie the bean soup, will ya?

Potem nasza klasyczna już ścinka o Kawhi’a Leonarda i co tam się stało w dniu Draftu 2011. Wołamy na ratunek Św. Sebastiana i Wujka Chada Forda. Rozważamy czy T. Chandler jest panną na wydaniu za picki i czy Phil Jackson jest Marią Konopnicką budowy organicznej NYK.

Kończymy (dzięki Maćkowi) fascynującym wręcz tribute’m dla Dr. Juliusa Ervinga i o tym jakie VHS-y Redaktor Szaranowicz ma w swojej domowej kolekcji. Dowiadujemy się, też, że kot Naczelnego w wolnych chwilach czyta podręcznik do Cytofizjologii pod red. Kawlaka…

Niesamowite w ogóle nie rozmawialiśmy o PO!

DOWNLOAD

Między Rondem a Palmą (17-04-14, odc. 62) by Między Rondem A Palmą on Mixcloud

Poprzedni artykułAdam i Maciek zapowiadają Playoffy 2014: Oklahoma City Thunder – Memphis Grizzlies
Następny artykułAdam i Maciek zapowiadają Playoffy 2014: Toronto Raptors – Brooklyn Nets

9 KOMENTARZE

 1. Mam taką propozycję. Może zróbmy tak że użytkownicy będą podawać wam swój pomysł na temat a wy sobie wybierzecie na który się wypowiecie ewentualnie jeśli chcecie i tych tematów nie będzie dużo to możecie odnieść się do wszystkich.
  Może na początek, czy uważacie że obrona strefowa zabija koszykówkę i powinna zostać zakazana? Czy gra wtedy nie stała by się bardziej widowiskowa, może dzięki temu więcej ludzi na świecie czy w Polsce zainteresowało by się tą dyscypliną.

  Lubię to: 0
 2. Kawhi Leonard nie miał być w pierwszej siódemce :) on był sleeperem, nie miał rzutu, Spurs postawili na niego, bo tak jak mówił zNYK, Popovich widział w nim lepszego Bowena. Gość w Mockach ocierał się średnio o loterię, między pickami 12 a nawet 20 :) nie ma zaskoczenia, że wypadł poza Top 7 :) też Was pozdrawiam, chodźmy na wódkę :* ja bym zdilował Chandlera za pick w Top 10-14, w takim Drafcie? C’mon!

  Lubię to: 0
  • Od 23 maja do 2 czerwca to nie miesiąc, ale faktycznie. Ja sobie nie przypominam, żeby ktoś tak wysoko go hajpował. Chłopaki coś wspominają o Fordzie, ale cóż. Widocznie mój błąd, aczkolwiek od 2 czerwca tam się sporo zmieniało, więc spadał chyba miarodajnie. Każdy portal robi swoje mocki w różnych odstępach czasowych, a jeżeli weźmiemy DX od punktu do punktu, to faktycznie mamy miesiąc. A co było między tymi punktami? Tego DX nie precyzuje, bo robią to na podstawie swoich mocków. W sumie DX to chyba najlepszy mock obecnie.

   Lubię to: 0
   • 23 maja wskoczył na 7 pozycję, a spadł z niej 23 czerwca, tak jak piszesz, wziąłem to od puntu do punktu, stąd wyszedł mi miesiąc. DX najlepszy? Wielokrotnie to mówiłeś, w small talku czy PNŻ, dlatego też się nim podparłem i de facto z niego tylko korzystam. Summa summarum zNYKu wbił się w symboliczne 1% w polemikach z Maćkiem:)
    Wesołych!

    Lubię to: 0
 3. To samo co powiedział Maciek napisał Simmons w swojej książce, że nie było tak elektryzującego gracza, może poza Jordanem i że jego dunki na żywo zapamięta do końca życia

  Lubię to: 0