Sezon na Finiszu: Phoenix Suns zakończyli swój cudowny sezon

14

jeff hornacek

Na koniec meczu wstałem i – czego nigdy nie robię – zacząłem bić brawo Phoenix Suns, 9 tysięcy 649 kilometrów od Phoenix.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułLarry Sanders nagle ozdrowiał, albo Bucks przyznali się do tankowania
Następny artykułSezon na Finiszu: Na dwa dni przed końcem znamy tylko dwie serie pierwszej rundy

14 KOMENTARZE

 1. Szanse praktycznie żadne,ale czy nie byloby sprawiedliwe i piękne gdyby tacy Suns, obok np. LAL wylosowali pick top5 draftu? Czasem nie rozumiem dlaczego nie nagradzac by takiej sportowej postawy, a forować wyrachowanie i kunktatorstwo (albo po prostu nagradzac za bycie kiepskim-a co gorsza czesto kiepskim z wyboru).

  Lubię to: 0
  • Przyklaskuję! Boston, Utah, Bucks i 76ers powinni zostać karnie przesunięci poza top10. A Suns, mimo że za nimi nie przepadam, za postawę dałbym top3, a co. I tak jak wszyscy – gratuluję!

   Lubię to: 0
   • Czuję jak wszyscy. Ale absolutnie nie podpiszę się pod Twoim postem. Wyżej wymienione zespoły grają według zasad, które są wszystkim znane. Nie można karcić kogoś za grę zgodnie z regułami. Możemy winić zasady, możemy żądać ich zmiany ale nie możemy karać tych co się do nich stosują. Choć oczywiście 76’ers przeginają okrutnie :)

    Lubię to: 0
 2. Male szanse ale sa na pick w top3. Bulls nie mieli wcale wiecej tych pileczek przy wyborze Rose’a. Gdyby udalo sie im trafic pick w top3, Soty na 14, Wizards na 17 i Pacers na 26 to byloby to najlepsza nagroda za taki sezon. 4 graczy z tego draftu pokroju Wigginsa, Napiera, Payna i Steina i ten zespol bylby piekielnie mocny w przyszlym sezonie.

  Obowiazkowo Bucks na 4, 76ers na 5, Oralndo na 6 i Boston na 7;)

  Lubię to: 0
 3. Drivetothefinals to bardzo prosta gra fantasy.Codziennie podczas PO łącznie z finałem wybieramy jednego gracza który dla nas punktuje (sumuje się punkty, zbiórki i asysty).Jednego gracza można wystawić tylko raz więc na początku najlepiej wystawiać graczy którzy naszym zdaniem nie przejda 1 rundy…I nie ma cieszyć się gdy będziemy lepsi od Shaqa,Chucka,Erniego i Kennego bo ci jak zawsze pod koniec przestają grać,ja co rok jestem od nich wyżej-slabiaki! POWODZENIA

  Lubię to: 0
 4. Brawo Suns! Pomimo braku awansu do PO, tak jak Maciej napisał w pełni zasłużone „standing-ovation”. Prośba do redaktorów 6gracza o możliwe scenariusze wymian Phoenix-’Sota:) Phoenix-?? :)

  Lubię to: 0
  • Ta wymiana raczej nie ma sensu, bo Love po roku im może czmychnąć. Najlepiej byłoby poczekać na lato 2015. Zresztą teraz trzeba wzmocnić zespół pod koszem, dołożyć czwartego nakurwiacza na G i atletyczny PF.

   Lubię to: 0