Sezon na Finiszu: Spurs mają Dallas w kieszeni, prawie znamy już dwa matchupy w I rundzie Zachodu

6
fot. NBA League Pass
fot. NBA League Pass

Jeżeli awansują do playoffów Dallas Mavericks będą tam drużyną mogącą się pochwalić najgorszą obroną. W tym sezonie nieprzerwanie zajmują miejsce w okolicach początku trzeciej dziesiątki, na dzień dzisiejszy tracąc przeciętnie aż 105.9 punktów na 100 posiadań (22 m.).

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułPrzerwa na Żądanie Extra: Na ostatniej prostej przed playoffami
Następny artykułMiędzy Rondem a Palmą (56): Nic nie robi dla domu

6 KOMENTARZE

  1. Macku mała uwaga, napisałeś: ” W środę zrobili prawie-blowout na Houston Rockets, a ostatniej nocy fade-away Kennetha Farieda dał im niespodziewaną wygraną w Oakland z Golden State Warriors 100:99. Dla Farieda był to dopiero czwarty punkt w meczu. 23 i 29 zbiórek miał za to kompletnie dominujący ofensywną tablicę (i znów rzucający za 3! – 0/2) Timofiej Mozgov.” Skoro był to game-winner i „dopiero czwarty punkt” Farieda, to jakim cudem zdobył on w sumie 18 punktów? ;) Tak przynajmniej podają w Box Scorze na ESPN. Ps. trochę się czepiam, ale z reguły nie ma takich nieścisłości w Twoich tekstach.

    Lubię to: 0