Przyszłość Bucks w rękach inwestorów z Nowego Jorku? Magic będą następni?

2
AP Photo
AP Photo

Jako że często powracałem do tematu Milwakee Bucks czy Seattle SuperSonics, dzisiaj krótki update sytuacji i jeden nowy wątek, który wcale nie musi oznaczać kolejnej zakulisowej historii, obrośniętej doniesieniami ze źródeł osób blisko powiązanych. Dotyczyć będzie Orlando Magic oraz rodziny DeVos.

Według Forbesa, wartość Orlando Magic wynosi w tym momencie 560 milionów dolarów. Kilka sezonów temu zespół przeniósł się do nowej hali, uznawanej za jedną z najnowocześniejszych spośród wszystkich na mapie NBA. Gdy Stan Van Gundy odchodził ze stanowiska head-coacha zespołu, chwalił rodzinę DeVos za poświęcenie, zaangażowanie i próbę motywacji zarządu do działań ukierunkowanych przede wszystkim na zdobycie mistrzostwa.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWeak Ranking (6): Nie bądź jeleń!
Następny artykułSezon na Finiszu: 22 trójki JR’a Smitha kontra biceps LeBrona, osłabieni Heat wygrali ważny mecz z Knicks

2 KOMENTARZE

  1. Michał, udostępnisz swoją pracę licencjacką o dziennikarstwie sportowym w Stanach? Pisałem kiedyś pracę o dziennikarstwie sportowym w Polsce i mam kilka przemyśleń oglądając NBA na temat różnic między tymi dwoma środowiskami i z chęcią przeczytałbym takie opracowanie.

    Lubię to: 0