Nuggets tankują grając na rzut za trzy Mozgova. Sędziowie nie mogą sprawdzić powtórki na samym finiszu

8
fot. NBA League Pass
fot. NBA League Pass

Grizzlies walczą o miejsce w ósemce i teraz każdy mecz jest dla nich na wagę złota, ponieważ rywalizacja jest niezwykle wyrównana. Po wczorajszym zwycięstwie w Denver mają dokładnie taki sam bilans jak Mavs i Suns. Tu jeszcze wszystko może się zdarzyć, jedna porażka może zaważyć na całym sezonie danej drużyny, dlatego nie można sobie pozwolić na takie wpadki jaką ostatnio w LA zanotowali zawodnicy Jeffa Hornaceka. Jednak Grizzlies też niewiele dzieliło od tego, żeby spotkanie przeciwko słabym Nuggets skończyło się nie po ich myśli. W pierwszej połowie prowadzili już 16 punktami i przez cały mecz utrzymywali przewagę, ale na finiszu zrobiło się nerwowo. Mieli sporo szczęścia, że wywieźli zwycięstwo i nie musieli rozgrywać dodatkowych pięciu minut. Ostatecznie pomogli im rywale i przepisy.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykuł16 dni do końca sezonu regularnego: Czy tornado Spurs zmiecie Franka Vogela?
Następny artykułFlesz: Blowout Spurs, Pacers wybuczeni w Indianie, Miami na 1 miejscu Wschodu

8 KOMENTARZE

  1. Porządny materiał, dzięki. Jedyne o co mogę prosić to to, żebyście jednak tłumaczyli wszystkie cytaty na język polski. I nie, nie chodzi tu o to że nie znam angielskiego albo że jestem leniwy, po prostu uważam że tak być powinno. W końcu materiały są płatnę więc tę parę sekund wysiłku nie powinno tak bardzo zaboleć, a mnie i myślę kilka innych osób zadowoli. Pozdrawiam

    Lubię to: 0