Raport: Knicks złożyli ofertę Philowi Jacksonowi

5
fot. Kamil Krzaczynski / Newspix.pl
fot. Kamil Krzaczynski / Newspix.pl

Było wręcz pewne, że nazwisko Phila Jacksona wcześniej czy później pojawi się w kontekście New York Knicks. W ostatnich latach prawie zawsze jest on wyciągany, gdy któraś drużyna szuka trenera albo szykuje się do zmiany generalnego managera. Dużo spekuluje się o tym, że chciałby wrócić, ale czeka na odpowiednią okazję i warunki, w których dostanie pełną kontrolę nad zarządzaniem sprawami koszykarskimi w klubie. Już pewnie pełniłby teraz taką rolę w Sonics, gdyby udało się przenieść drużynę z Sacramento do Seattle, ponieważ miał wstępne porozumienie z Chrisem Hansenem. To się jednak nie powiodło, dlatego nadal jest do wzięcia.

W Nowym Jorku spędził prawie całą swoją zawodniczą karierę, dlatego tym bardziej to miasto może go przyciągać i dlatego też już w poprzednich latach Knicks i Nets sprawdzali jego zainteresowanie. Teraz Knicks zrobili to ponownie, o czym jako pierwszy poinformował Stephen A. Smith z ESPN. Według jego doniesień, GM Steve Mills miał się spotkać z Jacksonem oferując mu posadę head coacha.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: Blowout Rockets. Uratowane zwycięstwo Mavs. Bobcats coraz bliżej playoffs
Następny artykułNowojorskie impresje 758… czyli – uratowany przez list…

5 KOMENTARZE

    • Dlaczego za mały rynek? Miał wstępne porozumienie z Hansenem, kasa też byłaby odpowiednia i najważniejsze, to On podejmował by decyzje. Tylko tego jeszcze nie robił, nie sprawdził się, więc jest to wyzwanie z którym chciałby się zmierzyć :)

      Lubię to: 0
  1. Nie sądzę aby Master Zen się zgodził. On chce niezależności, władzy jaką nad drużyną ma Brylantowy Pat a Dolan nigdy nie odda władzy jaką jest jego ostatnie słowo.

    Lubię to: 0