Dlaczego Lakers wygrali z Blazers?

1
fot. Javier Rojas/Pi / Newspix.pl
fot. Javier Rojas/Pi / Newspix.pl

Podczas ostatnich miesięcy sezonu regularnego niespodzianki będą w dużej mierze uzależnione od tymczasowej zmiany standardów: dodatkowej motywacji lub strategicznego odpoczynku. Balans zainteresowania zaczyna konsekwentnie przechylać się w stronę ekip zabezpieczających się przed fazą rozgrywek posezonowych. Drużyny takie jak Los Angeles Lakers na masową skalę będą rozliczane dopiero po zakończeniu zabawy, gdy rozczarowanie zastąpi podniecenie nowym początkiem.

Mimo tej NBA-owskiej obyczajowości, zwycięstwu Lakers przeciwko Blazers trzeba odebrać jakąkolwiek przypadkowość, ponieważ nie bylibyśmy fair wobec tego jednego meczu w sezonie, gdy zespół Mike’a D’Antoniego sprostał oczekiwaniom filozofii 7 second or less. Bardzo ciężko przechodzi przez gardło stwierdzenie, że obecny szkoleniowiec 16-krotnych mistrzów NBA jest wybitną postacią koszykówki. Bardziej tolerancyjnym określeniem jest – przełomową. Jesteśmy znacznie bliżej prawdy. Jeff Van Gundy mówił o tym w trakcie konferencji MIT.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułTankować, żeby zachować swój pick
Następny artykuł43 dni do końca sezonu regularnego: Kevin Durant vs Russell Westbrook (+PnŻ Extra)

1 KOMENTARZ