Raport: Isiah Thomas może zastąpić Joe Dumarsa w Pistons

2
fot. AP Photo
fot. AP Photo

Joe Dumars jest legendą Pistons. Przez całą swoją karierę grał w Detroit, jego koszulka wisi pod kopułą The Palace, jest drugim najlepszym strzelcem w historii klubu i był częścią wszystkich dotychczasowych mistrzowskich drużyn Pistons. Najpierw jako zawodnik, później jako GM. Wykonał fantastyczną rzecz budując mistrzowski team w 2004 i tego nikt mu nie odbierze, ale to było już 10 lat temu, a jego dobra passa szybko się skończyła. Obecnie jest najgorszym generalnym managerem w lidze i od kilku sezonów nieudolnie próbuje przebudować swój zespół.  Ale mimo że najlepsze czasy ma już za sobą, jakimś cudem przetrwał zmiany we władzach klubu i Tom Gores, który kupił drużynę w 2011, zostawił go na dotychczasowym stanowisku. Na szczęście dla kibiców Pistons, którzy chcieliby, żeby ta legenda przeszła już od przeszłości, to może być ostatni sezon Dumarsa w ekipie z Motown.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: Knicks to żart, Noah z triple-double, San Antonio znów w pełnym składzie, DeRozan 32 punkty przeciwko Iguodali
Następny artykułMiędzy Rondem a Palmą (37): Koniec żartów

2 KOMENTARZE