Bobcats zwolnili Bena Gordona, nie będzie mógł zagrać w playoffs

2
fot. David T. Foster Iii / Newspix.pl
fot. David T. Foster Iii / Newspix.pl

Ben Gordon był drugim po Glenie Davisie, który rozpoczął rozmowy ze swoją drużyną na temat buyoutu. W tym sezonie był poza rotacją Bobcats, wystąpił tylko w 19 meczach i zapewne doszedł do wniosku, że przydałoby się trochę pograć przed wakacjami, kiedy stanie się wolnym agentem. Fajnie jest siedzieć na końcu ławki zgarniając kolejne czeki ze swojego $13-milionowego kontraktu, ale trzeba pomyśleć o przyszłości, a teraz Ben nie może już liczyć, że w offseason znajdzie kolejnego naiwniaka jak Joe Dumars w 2009. Dlatego chciał opuścić Charlotte mając nadzieję, że któryś z contenderów weźmie go do siebie i w nowych barwach będzie mógł udowodnić, że nadal potrafi być groźnym strzelcem z ławki.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułW Massachusetts zastanawiają się czy istnieje „hot hand”
Następny artykułFlesz: Knicks to żart, Noah z triple-double, San Antonio znów w pełnym składzie, DeRozan 32 punkty przeciwko Iguodali

2 KOMENTARZE