Grizzlies przejęli Beno Udriha z waivers

3
fot. Albert Pena / Newspix.pl
fot. Albert Pena / Newspix.pl

Memphis Grizzlies są jedną z najgorszych drużyn jeśli chodzi o rzuty za trzy w tym sezonie, mają najmniej trafień zza łuku w całej lidzie i dlatego też bardzo poważnie byli zainteresowani ściągnięciem Jimmera Fredette. Według Marca Steina z ESPN próbowali go pozyskać, ale nie udało im się dojść do porozumienia. Prawdopodobnie nie chodziło o pieniądze (bo i tak to co dostanie on teraz od nowej drużyny zostanie odjęte od tego, co wypłacą mu Kings), ale o czas gry na jaki mógłby liczyć w Memphis. Fredette musi dobrze wykorzystać końcówkę sezonu, aby udowodnić swoją wartość i zapracować na nowy kontrakt w offseason, dlatego zapewne szuka drużyny, gdzie będzie mógł sporo grać. W tej sytuacji Grizzlies szybko zdecydowali się sięgnąć po innego zawodnika i przejęli Beno Udriha z listy waivers.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykuł49 dni do końca sezonu regularnego: Czy Thunder utrzymają 1 miejsce na Zachodzie i kogo boją się San Antonio Spurs
Następny artykułFlesz: Kyrie Irving pokonał Thunder w Oklahomie, Curry zatrzymany w Chicago

3 KOMENTARZE