Game-winning assist Johna Walla

1

John Wall nie rozgrywał dobrego spotkania przeciwko Pelicans, nie mógł się wstrzelić, popełniał straty, ale na finiszu zrobił to, czego oczekuje się od lidera – poprowadził Wizards do zwycięstwa. Pomógł im odrobić 4 punkty straty na dwie minuty przed końcem. Najpierw sam zakończył kontrę, a za chwilę po zbiórce uruchomił szybką akcję dalekim podaniem do Marcina Gortata. Natomiast na 26 sekund przed końcem wyprowadził gospodarzy na prowadzenie zdobywając punkty po penetracji. Pelicans odpowiedzieli i Wizards mieli 7 sekund na oddanie zwycięskiego rzutu. Ponownie piłkę dostał Wall. Minął broniącego go Briana Robertsa, wszedł pod kosz, ściągnął na siebie trzech obrońców i świetnie znalazł wolnego Nene.


Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułRaport: Granger wybierze spomiędzy Miami, LA Clippers, Chicago i Dallas
Następny artykułUpdate: Big Baby Davis będzie grał w Clippers, Jason Collins w Brooklyn Nets

1 KOMENTARZ

  1. Muszę powiedzieć, że Wizards w tym sezonie to jest bardzo ładnie poukładany zespół. Każdy wie co ma robić i robi to dobrze. Akurat w tym meczu nie zadziałała ich mocna bron czyli trójki, ale grę ciągnęli środkowi. Kilka razy w tym sezonie zabrakło im zimnej krwi i przegrali wygrane mecze albo zacięte końcówki, ale muszę powiedzieć że nieźle się to ogląda. No i wreszcie pozbyli się Wesołego Janka.

    Lubię to: 0