Update: Big Baby Davis będzie grał w Clippers, Jason Collins w Brooklyn Nets

6
fot. Darrell Walker / Newspix.pl
fot. Darrell Walker / Newspix.pl

UPDATE 18:37: Baby Davis wybrał Clippers. Natomiast Nets od razu po tym uzgodnili warunki 10-dniowej umowy z Jasonem Collinsem – via Adrian Wojnarowski.

—–

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułGame-winning assist Johna Walla
Następny artykułNowojorskie impresje 751… czyli – nazywam się Scott… Mike Scott…

6 KOMENTARZE

  1. To jakaś paranoja. Nie mogli po prostu przejść nad tym do porządku dziennego? W 2 minutowy skrócie na nba.com jest 1 minuta na temat tego co zrobił na boisku Jason Collins. A wiele nie zrobił: 5 fauli, 2 zbiórki i 2 straty. Nawet jakby Barack Obama zagrał w Nets nie poświęciliby mu chyba tyle czasu w tym skrócie. Ot „poprawność” polityczna świata.
    Swoją drogą szkoda, że nie sprawdzili go Heat, no i w szatni w Heat miałby być może łatwej, a taki bezruchawy klocek (bez skojarzeń) byłby jak znalazł na Hibberta. Nie wiem czy Jasonowi będzie łatwo w szatni z Kevinem Garnettem.

    Lubię to: 0