Trade deadline 2014: Reakcje na gorąco

11
fot. Sport Digita
fot. Sport Digita

Dziś trade-deadline, a dokładnie o godz. 21 naszego czasu. Ten post jest dodatkiem do naszego live-bloga, w którym Adam update’uje o doniesieniach z prowadzonych rozmów. My tutaj spróbujemy to na gorąco oceniać.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułTrade deadline 2014 NA ŻYWO
Następny artykułDraft Ranking (12): Julius What? Julius Who?

11 KOMENTARZE

 1. Sam Hinkie ukradł dzisiejszy wieczór.

  Zrobił prawie połowę dzisiejszych wymian w pojedynkę, pozyskał tyle 2nd rounderów, że sam pewnie jeszcze nie jest w stanie powiedzieć ile dokładnie i od kogo,

  Opylił Hawesa i ET, którzy i tak latem by odeszli za frajer, zostawił Tadka, który może być częścią zespołu, albo assetem w noc draftu.

  No i przede wszystkim spuścił na zespół bombę. Czekamy na draft night.

  Zastanawiam się, kim będziemy grać pod koszem bez Allena i Hawesa?
  Moultrie, Clark, może planują wypuścić Noela?

  Lavoy Allen moze byc non-factorem, albo niezlym stealem wymiany z Indy. Pamietacie jego serie z Celtics przeciwko KG? leniuszek z niego, ale pod Vogelem może troche się ruszy

  Lubię to: 0
  • Czy na pewno?Turner do tego momentu miał dobry sezon, oczekiwania były niewielkie więc mógł sztucznie podbijać swą wartość i kręcić statystyki, teraz przyjdzie mu się zderzyć z wielkimi aspiracjami i uciętymi minutami w rotacji.Jeśli się sprawdzi a Indy wywalczyłoby tytuł przy jego udziale to spoko ale gorzej jeśli się spali i zanurkuje w otchłaniach ławki.Wówczas żegnaj gruby kontrakcie.

   Lubię to: 0
 2. Pacers sięgnęli po Turnera na wypadek gdyby mieli stracić latem Stephensona. To chyba najważniejszy powód i takie zabezpieczenie. Sir Lancelot gra świetny sezon, dużo lepszy niż wszyscy się spodziewali, kończy mu się teraz kontrakt i bardzo podniósł swoją wartość na rynku wolnych agentów latem. Nawet pomimo tego, że jest zastrzeżonym wolnym agentem ktoś może go wyrwać z Indiany. Dlaczego? Bo Pacers nie chcą płacić podatku. Już teraz mają w kontraktach na przyszły sezon 65 mln. Luxury tax będzie na poziomie pewnie ok 72 mln. Wystarczy, że ktoś da Lance’owi 10 mln za sezon, co może się stać i pewnie ktoś to zrobi, i Indiania wtedy nie wyrówna tego kontraktu i straci Stephensona. Co prawda Turner też będzie zastrzeżonym wolnym agentem, ale go będzie zatrzymać łatwiej, ponieważ nie wydaje mi się, po tym co okazuje Evan na przestrzeni swojej kariery, że ktoś zaryzykuje i da mu duży kontrakt. Ok. 7 mln pewnie dostanie, a to Pacers w przypadku utraty Sir Lancelota na pewno wyrównają.

  Lubię to: 0