Draft Ranking (11): Mocny Parker nad problemami zdrowotnymi Embiida. Co ze Smartem? Chris Walker to drugi Derrick Favors

3
fot. The Associated Press
fot. The Associated Press

Świetny ostatni Jabari Parker zachwyca, ale nieciekawie wieści płyną do nas z Kansas gdzie Joel Embiid ma problemy z plecami.

Tyler Ennis zaszokował wczoraj świat niesamowitym game-winnerem, a Chris Walker z Florida Gators ma rewelacyjne warunki fizyczne do gry w najlepszej lidze świata.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułTydzień do trade deadline – Lowry, Faried, Warriors i Wizards
Następny artykułRaport: Milwaukee Bucks chcą Embiida?

3 KOMENTARZE

  • Moim zdaniem Exum to bardziej dwójka. Brandono-Royowy styl z fajnym przeglądem pola. Obok Smarta wysoko Tyler Ennis, a gdzie dalej Andrew Harrison, może Jahii Carson.

   Lubię to: 0
   • Hej tak a propo Exum’a, mówi się że flirtuje z La Lakers jak sobie go wyobrażasz w tej organizacji?? Pytanie jeszcze kogo ewentualnie widziałbyś w tej drużynie. A tak naprawdę myślę że największym stealem może być McDermot który w dobrej drużynie z miejsca może wejść na wysokie obroty :)

    Lubię to: 0