Silver nie jest fanem one-and-done

2
fot. Jose Luis Villegas / Newspix.pl
fot. Jose Luis Villegas / Newspix.pl

Pierwszy tydzień nowego komisarza przyniósł jedną interesującą decyzję biura ligi oraz masę – na tym etapie – mocno wyważonych prognoz, co do kierunku, jaki NBA przyjmie wraz z odświeżonym gabinetem. Kara grzywny dla Joakima Noah, za werbalny atak na sędziów, została przez koszykarskie środowisko odebrana jako „F*** You” warte 5 tysięcy dolarów. Francuz nie poczuł się wystarczająco rozluźniony po pierwszym razie, więc powtórzył swój komunikat jeszcze dwukrotnie, wobec czego grzywna zatrzymała się na 15 tysiącach. Żartowano, ponieważ nikt nie spodziewał się takiej pobłażliwości.

Jeffrey Kessler – prawnik NBPA przewidywał jakiś czas temu, że Adam Silver za punkt honoru weźmie sobie polepszenie relacji między władzami ligi, a unią graczy. Po negocjacjach umowy zbiorowej w 2011 roku, nastąpiła gra pozorów.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułBucks raczej nie oddadzą Larry’ego Sandersa, sytuacja z jego kontraktem dodatkowo utrudnia transfer
Następny artykułDraft Ranking (10): Wiggins oddycha, Embiid nic nie wie, a Ennis to sleeper w loterii

2 KOMENTARZE

  1. Wiek 20 lat jako minimum? To akurat jest dobry pomysł Silvera. Ciekawe jest że ten pomysł też powinien „pasować” graczom którzy już są w NBA. Przecież każdy draft to konkurencja do miejsca w zespole :)

    Lubię to: 0