Bucks raczej nie oddadzą Larry’ego Sandersa, sytuacja z jego kontraktem dodatkowo utrudnia transfer

2
fot. KAMIL KRZACZYNSKI / Newspix.pl
fot. KAMIL KRZACZYNSKI / Newspix.pl

Trwa odliczanie do trade deadline. Wszyscy zastanawiają się i próbują przewidywać, którzy zawodnicy zmienią barwy klubowe. Lisa potencjalnych kandydatów jest w tym roku wyjątkowo długa i tak samo długa jest lista pytań. Kogo wymienią Cavs pod wodzą nowo mianowanego generalnego managera? Czy ktoś odda Sixers pick w pierwszej rundzie draftu za Evana Turnera? Co Pelicans zrobią z Ericem Gordonem? Czy Magic oddadzą Arrona Afflalo? Czy Zach Randolph zostanie w Memphis? Z najnowszych doniesień Sama Amicka z USA Today możemy dowiedzieć się między innymi, że Phoenix Suns nie tylko byli zainteresowani Pau Gasolem, ale pytali również o Randolpha. Dostali odpowiedź, że nie jest on do wzięcia. Przynajmniej w tym momencie. Także Pistons podobno bronią się przed handlowaniem Grega Monroe’a. Zamiast niego Joe Dumars dużo chętniej oddałby Josha Smitha, powodzenia.

Larry Sanders to kolejny zawodnik, którego nazwisko często pojawia się w spekulacjach, ale wygląda na to, że on również (na razie?) nie jest dostępny, jak informuje Marc Stein z ESPN.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułNowojorskie impresje 745… czyli – Melodramatyczne triennale…
Następny artykułSilver nie jest fanem one-and-done

2 KOMENTARZE

  1. Dziwię się, że Sanders jest tak nisko ceniony. Moim zdaniem lepszy gracz od Hibberta. W lepszej organizacji, to byłby niesamowity zawodnik. Jako fan Mavs cieszyłbym się bardzo.

    Lubię to: 0