Evan Turner trafił buzzer-beatera, ale prawdziwymi wygranymi byli Celtics

3

Na 34.8 sekundy przed końcem Sixers przegrywali w Bostonie dwoma punktami, a Evan Turner stanął na linii rzutów wolnych mając okazję doprowadzić do remisu. Trafił pierwszy rzut, ale drugi spudłował. Celtics próbowali powiększyć swoje prowadzenie, ale również im się to nie udało. Mający dużo miejsca Kris Humphiers spudłował jumpera z półdystansu. Goście zebrali piłkę i zostało im 12 sekund na ostatnią akcję. Brett Brown nie zdecydował się poprosić o przerwę i losy meczu wziął na siebie Turner. Nie doprowadził do remisu na linii i teraz miał szansę to naprawić, zapewniając Sixers zwycięstwo ostatnim rzutem. Wyizolowany z Jerrydem Baylessem łatwo go minął dostając się pod kosz, gdzie zderzył się z Jaredem Sillingerem, ale mimo tego kontraktu udało mu się trafić równo z końcową syreną, 95-94.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułKevin Durant wywiózł zwycięstwo z Miami w swojej drodze po MVP
Następny artykułFlesz: Thunderkidz (+Derek Fisher) zrobili blowout w Miami, Grizzlies are coming, Spurs rozbici przez kontuzje

3 KOMENTARZE

  1. Obie drużyny mają jeszcze spory upside w tankowaniu i prawdziwy pojedynek zacznie się gdy zarówno Celtics (Bass, Green), jak i Sixers (Young, Hawwes) wytransferują swoich weteranów.

    Lubię to: 0