Pelicans tracą Holiday’a, Bledsoe wróci w tym sezonie, Rondo może zagrać już za tydzień

10
fot. Newspix.pl

Zajmowanie się kolejnymi kontuzjami to już jest stały element sobotniego poranka, tak więc i teraz nie mogło tego zabraknąć. Tym razem na szczęście nie mieliśmy żadnego poważnego urazu w piątkowych meczach, ale wczoraj wieczorem pojawiła się informacja, że New Orleans Pelicans dołączają do szybko powiększającego się grona drużyn bez podstawowego rozgrywającego. Jrue Holiday nie zagra w najbliższym czasie z powodu złamania prawej kości piszczelowej. Optymistyczne scenariusze przewidują, że miesiąc może mu wystarczyć, żeby się wyleczyć, ale dla Pelicans to i tak bardzo długo.

Zanim jednak przejdziemy do Holiday’a, zatrzymajmy się na chwilę przy dwóch innych rozgrywających z kontuzjowanymi kolanami. Na początek coś pozytywnego – Rajon Rondo szykuje się do powrotu.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułJoe Jesus przyćmił Jesusa Shuttleswortha
Następny artykułCzeka nas festiwal kreatywności Adama Silvera

10 KOMENTARZE