Game-winner Geralda Greena w kolejnej porażce Wolves na finiszu. W Minny robi się nerwowo

4

Wolves bardzo się starają, żeby utrzymać się na pierwszym miejscu w kategorii najbardziej anty-clutch drużyny sezonu. Właściwie są bezkonkurencyjni, ale nie zamierzają osiąść na laurach i jeszcze bardziej podkręcają swój imponujący wynik. Mają już bilans 0-10 w meczach zakończonych różnicą nie większą niż 4 punkty.

Wczoraj na samym finiszu oddali zwycięstwo Suns, mimo że byli na prowadzeniu przez całą czwartą kwartę i jeszcze na niespełna dwie minuty przed końcem mieli 6 punktów przewagi. Goście z Phoenix zakończyli mecz serią 7-0. Wolves w tym czasie popełnili dwie straty i spudłowali dwa rzuty.

Poprzedni artykułBlake Griffin znowu to zrobił. Dunk sezonu? (WIDEO)
Następny artykułRaport: Knicks mają dosyć i chcieliby się pozbyć JR Smitha