Dniówka: 6 drużyn może stanąć w kolejce po Bynuma, dziś 9 meczów

4

Dziś Dniówka szybciej, bo mam listę ośmiu rzeczy do zrobienia w kategorii „życie”, a wydarzenia z trzech pierwszych dni tygodnia w NBA zabrały mi 34 z ostatnich 60 godzin. Nie nazwałbym tego tylko potrzebą wytchnienia, wolałbym pisać o NBA, spanie w klimacie umiarkowanym jest overrated.

Sprawa Andrew Bynuma jest obecnie najważniejszym pozameczowym wątkiem w NBA, obok zmian na końcu składów kilku drużyn i efektów jakie najnowsze wymiany przyniosą Cleveland, Boston, Chicago i Memphis. Ale jak to bywa w przypadku kariery Bynuma – sytuacja ma więcej aspektów niż sama gra. Kiedyś było to zdrowie, teraz zdrowie psychiczne. Wracając jednak do punktu wyjścia – kluby nie wiedzą co otrzymają na parkiecie, jeżeli w ogóle będzie mógł grać.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułNowojorskie impresje 729… czyli – DETerminacja muzyczna… z Polski…
Następny artykułRookie Ranking (8): debiutanci i tankowanie

4 KOMENTARZE