Oklahoma City w dominującym stylu wygrali w San Antonio, mają bilans nr 1 w NBA

3

To prawdopodobnie powinien być finał Konferencji Zachodniej w poprzednim sezonie i patrząc na to jak te dwie drużyny grają przeciwko sobie jest to prawdopodobnie najłatwiejszy z typów na finał Zachodu i w tym sezonie. San Antonio Spurs są ofensywną maszyną, ale Oklahoma City Thunder, od czasu gdy stracili „obronę” Jamesa Hardena, jak żaden zespół Zachodu potrafią włożyć im kij w szprychy.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDanny Granger wrócił do gry i wróciły też pytania o jego przyszłość w Pacers
Następny artykułHoosiers

3 KOMENTARZE

 1. Może zrobicie wraz z końcem grudnia ranking 10 najlepszych indywidualnych występów pierwszych dwóch miesięcy sezonu? Taka myśl mi się zrodziła po wczorajszej dominacji Howarda. Powstałyby zestawienia z 3 okresów – listopad-grudzień, styczeń-luty, marzec-kwiecień i po RS można, by zrobić TOP10 sezonu. Byłbym rad, tak jak pewnie większość użytkowników. Dobry sposób na przypomnienie sobie najlepszych występów.

  Lubię to: 0
 2. Ja bym nie pisał dzieci, tylko agresywni nastolatkowie – popełniają swoje błędy ale szybko się uczą i są cwani. No i mają sporo pary w łapach ;)

  Zresztą Maćku – czy możesz wskazać jednego wybitnego gracza w historii, który w swoim atletycznym prime grał jednocześnie swoją najlepszą koszykówke pod względem technicznym, zespołowym itd?

  Jak jesteś najlepszą torpedą na świecie, to niby czemu masz tego nie wykorzystać? Dlaczego masz grać na 12 asyst? Bo dziennikarze i kibice wiedzą lepiej?

  Free Russell!

  Lubię to: 0
 3. Osobiście dla mnie OKC są zdecydowanie pewniejszym kandydatem do WCF niż SAS. Jeśli OKC będą w pełni zdrowi w maju, jakoś nie potrafię sobie wyobrazić zwycięstwa w serii vs OKC, np. PTB, GSW czy HOU. A każdą z tych drużyn stać na wygraną z SAS. Zresztą od pewnego czasu SAS gra w kolejnych play-offach w kratkę, raz bardzo dobrze, raz przeciętnie .. no i rok najbliższych finałów/play-offów jest parzysty.

  Lubię to: 0