Draft Ranking (5): Mocne trio z Kentucky

9
fot. The Associated Press

W kolejnej odsłonie rankingu przed Draftem 2014 spore zmiany w drugiej dyszce.

Andrew Wiggins chce grać w kosza, James Young z Kentucky pokazuje potencjał do gry w NBA, a Willie Cauley-Stein blokuje na poziomie Anthony’ego Davisa.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułNowojorskie impresje 715… czyli – gdzie jest energia CHI?
Następny artykułDniówka: Najgorsi starterzy NBA, wojna stylów w Portland

9 KOMENTARZE

 1. Nie rozumiem trochę tego draft rankingu. A gdzie w Nim gracze spoza NCAA. Exum, Saric to gracze na TOP10 tego draftu.

  Może po prostu nazwać tę serię artykułów – NCAA Ranking??

  Lubię to: 0
  • Tak jak w ubiegłym roku, tak i teraz robię ranking graczy tylko z NCAA, którzy są czołowymi prospektami na Draft 2014. Czytaj: Draft Ranking bez prospektów spoza USA. Gdybym miał robić „sam NCAA Ranking” to w Top 20 miałbyś ludzi, którzy nie łapią się nawet na drugą rundę, a taki Doug McDermott byłby w Top 3.

   Lubię to: 0
 2. Oczywiście masz prawo robić ranking jaki chcesz. Po prostu chętnie bym poczytał na 6G o kimś takim jak Dante Exum. Niektórzy widzą w nim nawet pick numer 1 draftu 2014. I „podobno” gościu nieźle wymiata w Australii.

  Lubię to: 0
 3. Widziałem ten artykuł. Ale to jeszcze było przed sezonem. Mnie bardziej interesują jego postępy wobec ewentualnego przystąpienia do draftu 2014. O innych prospektach praktycznie co tydzień dowiadujemy się czegoś ciekawego.
  Swoja drogą szkoda, że nie spróbował swych sił w Indianie. Gdzieś czytałem wypowiedź Forda, jakie niesamowite cyferki robi w lidze australijskiej. Trudno mi się jednak odnieść do poziomu tej ligi.

  Lubię to: 0